Lady era nedir, ne işe yarar

08.06.2020 15:15, Admin

Lady era bayan azdırıcı hap 2015 yılında piyasaya sürülen ve fransada üretilmeye devam eden bir bayan azdırıcıdır. Eşine şaka yapan birinin çektiği video sayesinde oldukça popüler olmuş ve ülkemizde de yayılmaya başlamıştır. Lady era nedir ne işe yarar diye birçok araştırma internet üzerinde yapılmaktadır.

Lady era nedir diye soracak olursanız en basit olarak açıklaması bayan azdırıcı hap olcaktır. Bayanların ilişki istemediği veya ilişkiden kaçtıkları durumlarda kullanılır. Bayanların ilişkiden kaçması, doğum sonrası oluşan ilişki soğukluğu veya ilişkiden korkma durumlarında kullanılan bir bayan azdırıcıdır.

lady era

Lady Era Resmi Satış Sitesi

Lady era resmi satış sitesini aşağıda size vereceğiz.İzin alarak orijinal ürünü ithal etmek ve satışını yapmak üzere izin alan sitedir. Satışı yaptığını belirten birçok firma önümüze resmi satış sitesi olarak yaptığımızda çıkmaktadır. Resmi satış sitesi araması yaptığınızda karşınıza çıkan birçok firmadan sadece 1 veya 2 tanesi satış izni alarak bu ayrıcalığı edinmişler ve resmi satış sitesi olmuşlardır.

Şimdi gelelim resmi satış sitesi adresi nedir.. çok bekletmeden verelim resmi satış sitesi adresleri aşağıda mevcuttur. Resmi satış sitesi üzerinden orijinal ve garantili hap siparişi verebilirsiniz.

http://ladyera-tr.com/

Lady Era


Oldukça etkili bir bayan azdırıcıdır. Birçok bayanın kullanmakta olduğu veya kullanmak istediği bir bayan azdırıcı veya cinsel sogukluk gidericidir. Tedavi edici bir etkiye sahip değildir. Bayan azdırıcı anlık etki gösterir. Lady era bayan azdırıcı hap ve damla içildiğinden 10-15 dakika da başlayan etkileri ortalama 3 saat devam eder ve son bulur.

Uzun süreli veya tedavi edici bir etkiye sahip değildir anlık etki gösterir ve bayanların cinsel korku veya cinsel soğukluk durumunu aşmalarını sağlar.

lady era

Lady Era Satış Fiyatı Ne Kadardır


Bu şekilde arama yaptıysanız eminim ki kafanız karışmıştır. Lady Era Satış Fiyatı Ne Kadardır sorusuna birçok firma farklı cevaplar vermektedir. Satış Fiyatı internette araştırma yaparsanız 39TL den 149Tl arasında değiştiğini görürsünüz. Şimdi diyeceksiniz ki bu fiyat farkı nereden geliyor. fiyat farkını şöyle açıklayalım. bayan azdırıcı yurt dışından ithal bir üründür bu durum maliyetleri oldukça artırdığından yerli kopya satışına yönelen firmalar bayan azdırıcı fiyatını düşürmüştür. 

Orijinal lady era satış fiyatı 149TL dir. İnternet üzerinden 60-80TL bandında satılan bayan azdırıcı dahil tamamı sahte ürünlerdir.

Zaten bayan azdırıcının ithal olduğunu biliyoruz. bayan azdırıcı ithal edilirken uygulanan gümrük vergileri, fiyatı ve masrafları eklendiğinden 249TL altında satılması mümkün görünmemektedir.

Lady Era etkileri

Lady era etkileri oldukça yüksek bir bayan azdırıcıdır. Etkileri en hızlı başlayan bayan azdırıcılardan biridir. Etkilerinin haplarda daha yüksek olduğu kullanıcılardan tarafından belirtilmektedir. Her ne kadar hap ve damla aynı firmanın ürünleri olsa dahi etkileri açısından hap etkilerinin daha fazla olduğu belirtilmektedir.

Lady era damla etkileri içildikten 10-15 dakika sonra başlar ve ortalama 3 saat boyunca devam eder. bayan azdırıcı etkileri genelde bayanın orgazm olması ile son bulur. bayan azdırıcı etkilerinin uzun sürdüğü de görülmektedir. Etkilerinin uzun sürmesi bayanın ilişkiye girmeme veya orgazm olamama durumlarında ortaya çıkar. bayan azdırıcı hap etkileri genelde 3 saat boyunca bayan orgazm olsa bile devam edebilmektedir.

Lady Era nasıl kullanılır

Nasıl kullanılır bu durumu açıklayalım. Lady era bayan azdırıcı hap kullanımı doğrudan su ile içilerek kullanılır. bayan azdırıcı hap günlük kullanım dozajı 1 adettir. hap kullanımında alkol ile kullanılmaması önerilir. bayan azdırıcı hap kullanılmasında hap içemeyen bazı bayanların hapı ezerek bir içecek içerisinde tükettikleri de bilinmektedir.

bayan azdırıcı hap kullanımı bu şekildedir. damla nasıl kullanılır cevabı ise bayan azdırıcı damla 200ml içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılmaktadır. damla alkol ve asitli içecekler ile etkisini kaybetmektedir.

Lady Era Satın Almak İstiyorum Nereden Alabilirim veya Lady Era Nerden Sipariş Verilir soruları da internet üzerinde az da olsa sorulmuş. siparişinizi sayfamızdan doğrudan verebilir ve kapıda ödeme yapabilirsiniz veya yukarıda belirtmiş olduğumuz resmi satış sitesi üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Nerden Sipariş Verilir ben hiç uğraşmayayım derseniz sayfanın alt kısmında ki sipariş formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler vermeye çalıştığımız bu makalemizde hakkında aklınızda soru bırakmayacak şekilde açıklama yapmaya çalışıyoruz. Lady era nedir,  ne işe yarar, resmi satış sitesi, fiyatı nedir veya nasıl kullanılır gibi başlıklar ile alakalı aklınıza takılan sorular olursa canlı destek hattımızdan yanıt bulabilirsiniz.

Bayanlar için bayanlara özel viagra üretildi olarak lanse edilen birçok bayan azdırıcı üründen biridir. Lady era bayan azdırıcı bayanlar için üretilen tek ürün değildir. birçok bayan azdırıcı yıllardır bayanlar tarafından özel durumlarda kullanılmaktadır.

Lady Era Ne İşe Yarar

Lady era ne işe yarar yani içen bayanda ne gibi değişimler olur ve kullanan bayan neler yaşar. Lady era içen bayan öncelikle bayan azdırıcının başlayan etkileri ile terlemeye başlar. Daha sonra saçlarla ve göğüsleriyle oymaya başlar ve ilişki arzusunu tetikleyen hormonlar sayesinde cinsel dürtüleri artar. bayan azdırıcı içen bayan ilişki sırasında olağan dışı durumlar yaşamaktadır. bayan azdırıcı içen bayan ilişki sırasında vajina da daralma ve sulanma yaşar. Daralan vajina ile daha fazla orgazm ve haz yaşar. bayan azdırıcı içen bayan ilişki sırasında birden fazla orgazm yaşar ve ortalama 3 saat boyunca cinsel isteği devam eder.

Lady era kullananlar

Lady era kullananlar ülkemizde ve dünya genelinde oldukça fazladır. bayan azdırıcı kullanan bayanlardan daha fazla değişimlerden dolayı erkekler mutlu olmaktadır. Kullanan bayanların yaşadığı ruhsal rahatlama günlük hayatlarına da yansıdığı için çiftler arasında ki durumda daha iyileşmeler görülmektedir.

Kullananların yorumları da oldukça olumlu yöndedir. Orijinal hap kullananların neredeyse tamamı bayan azdırıcı kullanımından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Kopya ürünlerini kullananlar ise sonuç alamadıklarını belirtmektedirler.

Lady era kullananların yorumları için tıklayınız..

bayan azdırıcı kullananlar

Lady era yorumlarının tamamını yukarıda ki sayfadan inceleyebilirsiniz.

Lady era dan daha etki bayan azdırıcı var mı

Lady era dan daha etkili bayan azdırıcı evet mevcut. daha etkili olarak kullanabileceğiniz en iyi bayan azdırıcı olarak nitelendirilen bayan azdırıcılar zenofem bayan azdırıcı ve nymphomax bayan azdırıcıdır. daha etkili bayan azdırıcı damla ise füzyon bayan damla olarak bilinmektedir.

en iyi bayan azdırıcı

En iyi bayan azdırıcı hap ve damla makalemiz için tıklayınız.

Lady era dan daha etkili olarak belirtilen zenofem bayan azdırıcı 2018-2019 yıllarında dünya genelinde en fazla sipariş verilen üründür. 

Bayan azdırıcı hap kullanımına karşı olan veya bayan azdırıcı hap kullanmak istemeyen bayanların diğer bir tercihi ise füzyon bayan azdırıcı damla veya orijinal ismi ile fuzion sex drops tur.

füzyon bayan azdırıcı

Füzyon damla nedir makalemiz için tıklayınız..

Lady era hakkında sizlere detaylı olarak tüm bilgileri vermeye çalıştık umarız bu makalemiz size lady era nedir ne işe yarar,  Satış Fiyatı Ne Kadardır, etkileri, nasıl kullanılır ve kullananlar ile alakalı fikir vermiş ve yardımcı olmuştur. Aklınıza takılan sorular için uzman destek ekibimize danışabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Füzyon bayan azdırıcı

Füzyon bayan azdırıcı

Füzyon bayan azdırıcı damla ABD den ithal olarak gelen ve kesin etkili bir bayan azdırıcıdır. dünya ..

499.00TL

Lady Era Bayan azdırıcı hap

Lady Era Bayan azdırıcı hap

Lady Era Bayan azdırıcıLady Era Bayan azdırıcı kadınların cinsel ilişki korkusu yaşadıklarında kulla..

399.00TL